Bruno Mathsson Pernilla fåtölj och fotpall

Klubbat för:

5 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BRUNO MATHSSON, "Pernilla", fåtölj med fotpall, stomme av böjträ i bok, klädsel i svart sadelgjord, med avtagbar nackkudde i svart skinn fäst med band i läder, brännmärkta Bruno Mathsson by Dux, sitthöjd ca 26-39 cm

Sadelgjordet är något slitet, slitage, märken, repor

666540

2019-08-09