Baljfåtöljer
Klubbat för:
9 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
BALJFÅTÖLJER, 1 par, 1800-talets slut/ 1900-talets början, gustaviansk stil, ek, skuren dekor, hörnfleuroner, klädd i ´´Magnolia´´, GP & J Baker, sitthöjd ca 43 cm
Omklädda, omlackerade, renoverade, kompletterade, torrsprickor, lagningar
666542
2019-08-06