Baljfåtöljer

Baljfåtöljer
Baljfåtöljer
Baljfåtöljer
Baljfåtöljer
Baljfåtöljer
Baljfåtöljer
Baljfåtöljer
Baljfåtöljer

Klubbat för:

9 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

BALJFÅTÖLJER, 1 par, 1800-talets slut/ 1900-talets början, gustaviansk stil, ek, skuren dekor, hörnfleuroner, klädd i ´´Magnolia´´, GP & J Baker, sitthöjd ca 43 cm

Omklädda, omlackerade, renoverade, kompletterade, torrsprickor, lagningar

666542

2019-08-06