Berlockarmband
Klubbat för:
3 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
BERLOCKARMBAND, 18k guld, ´´X´´-länk, Bröderna Hedens Guldatelje, Stockholm, 1964, med 6 berlocker bla: en hund, huvudet av Nefertiti samt en odlad pärla, mestadels ej stämplade, längd ca 18.5 cm, totalvikt ca 13.3 g
Bruksslitage
666548
2019-08-06