Berlockarmband

Berlockarmband
Berlockarmband
Berlockarmband
Berlockarmband
Berlockarmband
Berlockarmband
Berlockarmband
Berlockarmband
Berlockarmband
Berlockarmband

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

BERLOCKARMBAND, 18k guld, ´´X´´-länk, Bröderna Hedens Guldatelje, Stockholm, 1964, med 6 berlocker bla: en hund, huvudet av Nefertiti samt en odlad pärla, mestadels ej stämplade, längd ca 18.5 cm, totalvikt ca 13.3 g

Bruksslitage

666548

2019-08-06