Golvlampor 1900-talets mitt
Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
GOLVLAMPOR, 1900-talets mitt, ett par, bägge med stomme i mässing, med veckade pappskärmar, möjligen Nordiska Kompaniet, märkta vid foten "7076", höjd exklusive skärmar ca 146 cm
Bruksslitage, ej funktionstestade, SAV garanterar ej funktionen
666551
2019-08-06