Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
1 200 SEK
JORDGLOB, D:r H Fischer, Wagner & Debes Leipzig, 1900-talets första hälft, betsat träfot med kompass, höjd ca 58 cm
Bruksslitage, fläckar, gulnad
666555
2019-08-06
Gör en kostnadsfri värdering här