Sänggavlar
Klubbat för:
1 700 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SÄNGGAVLAR, 1900-talets första hälft, bemålat järn, koppar samt mässing, gavlarnas höjd ca 140 resp 150 cm, bredd ca 90 cm, längd ca 195 cm, madrass medföljer
Slitage, ommålade, ställvis förlust av mässingfärg
666570
2019-08-07