Salongsgrupp

Salongsgrupp
Salongsgrupp
Salongsgrupp
Salongsgrupp
Salongsgrupp
Salongsgrupp
Salongsgrupp
Salongsgrupp
Salongsgrupp
Salongsgrupp
Salongsgrupp
Salongsgrupp
Salongsgrupp
Salongsgrupp
Salongsgrupp
Salongsgrupp

Klubbat för:

350 SEK

Arviointi

2 000 SEK

Kuvaus

SALONGSGRUPP (3), 1900-talets första hälft, bestående av 1 soffa, 1 fåtölj, 1 salongsbord, stommen i furu, svartlackerade, klädsel i röd sammet, soffa mått, höjd ca 105,5, längd ca 158, sitthöjd ca 49, fåtölj bredd 62, sitthöjd 49, salongsbord höjd 72, 107x68 cm

Kuntoraportti

Bruksslitage

666597

Päivämäärä:

2019-08-07