Klubbat för:
5 600 SEK
Utropspris
6 000 SEK
HARRY BERTOIA, "Diamond chair", fåtöljer, 1 par, 1950-tal, lackerat stål, sitthöjd ca 40 cm
Bruksslitage, senare bemålade
666601
2019-08-07
Gör en kostnadsfri värdering här