Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
OSCAR OHLSON (1847-1912): 2 st, kustvyer i månsken, respektive signerad och daterad Oscar Ohlson 1889, olja på pannå, ca 13x18,5 cm
Smärre ytskador
666617
2019-08-07
Gör en kostnadsfri värdering här