Skåp Karl Johan

Skåp Karl Johan
Skåp Karl Johan
Skåp Karl Johan
Skåp Karl Johan
Skåp Karl Johan
Skåp Karl Johan
Skåp Karl Johan
Skåp Karl Johan

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SKÅP, 1800-talets första hälft, Karl Johan, mahognyfaner, två lådor samt välvd dörr med bakomliggande hyllpan, höjd ca 141 64x41 cm

Slitage, senare nyckelskyltar, en nyckelskylt saknar en skruv, nyckel saknas, fanérskador och sprickor

666622

2019-08-09