Soffa Skjold Sörensen
Klubbat för:
2 000 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
SKJOLD SØRENSEN, soffa, shakertyp, 3-sits, läderklädsel, ben i förkromat stål, sitthöjd ca 45, längd 205 cm
Kuntoraportti
Slitage, märken, klädsel med skador
666625
Päivämäärä:
2019-08-08