Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
MATBORD, 1800-talets slut, nyrokoko, mahognyfanér, höjd ca 74, 135x146, 5 st iläggskrivor varav en fanérad, 4 st 60 cm vardera samt en 30 cm
Slitage
666626
2019-08-08
Gör en kostnadsfri värdering här