Matbord nyrokoko

Matbord nyrokoko
Matbord nyrokoko
Matbord nyrokoko
Matbord nyrokoko
Matbord nyrokoko
Matbord nyrokoko
Matbord nyrokoko
Matbord nyrokoko
Matbord nyrokoko
Matbord nyrokoko
Matbord nyrokoko
Matbord nyrokoko
Matbord nyrokoko
Matbord nyrokoko
Matbord nyrokoko
Matbord nyrokoko

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MATBORD, 1800-talets slut, nyrokoko, mahognyfanér, höjd ca 74, 135x146, 5 st iläggskrivor varav en fanérad, 4 st 60 cm vardera samt en 30 cm

Slitage

666626

2019-08-08