Yrjö Edelmann litografi

Yrjö Edelmann litografi
Yrjö Edelmann litografi

Klubbat för:

2 800 SEK

Schätzwert

2 000 SEK

Beschreibung

YRJÖ EDELMANN (1941-2016): komposition med paket, ur mappen ´Heaven and Ocean´ färlitografi, signerad Y. Edelmann, nr 1339/1500, passpartouts innermått 49x38,5 cm

Zustandsbeschreibung

666635

2019-08-07