Klubbat för:
2 800 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
YRJÖ EDELMANN (1941-2016): komposition med paket, ur mappen ´Heaven and Ocean´ färlitografi, signerad Y. Edelmann, nr 1339/1500, passpartouts innermått 49x38,5 cm
Zustandsbeschreibung
666635
2019-08-07
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner