Börge Mogensen matbord

Börge Mogensen matbord
Börge Mogensen matbord
Börge Mogensen matbord
Börge Mogensen matbord
Börge Mogensen matbord
Börge Mogensen matbord
Börge Mogensen matbord
Börge Mogensen matbord

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BÖRGE MOGENSEN, matbord med klaff, omkring 1900-talets mitt, för Karl Anderssons, Bra bohag, bränn- samt etikettmärkt, ek och teak, höjd ca 73, 140x93, klaffskiva 55 cm

Märken, slitage, fläckar, en klaffskiva saknas

666637

2019-08-08