Lena A Linderholm mapp

Lena A Linderholm mapp
Lena A Linderholm mapp
Lena A Linderholm mapp
Lena A Linderholm mapp
Lena A Linderholm mapp
Lena A Linderholm mapp
Lena A Linderholm mapp
Lena A Linderholm mapp

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

LENA A LINDERHOLM (född 1947): 3 st färgitografier i mapp "Livets fröjder", innehållandes "Skördetid", "Solros och citron" och "Körsbärskanna" signerade och numrerade 1456 samt 880/1750, färglitografi, bladmått ca 80x60,5 cm

Ormade i originalmapp

666641

2019-08-08