Lena A Linderholm mapp
Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
LENA A LINDERHOLM (född 1947): 3 st färgitografier i mapp "Livets fröjder", innehållandes "Skördetid", "Solros och citron" och "Körsbärskanna" signerade och numrerade 1456 samt 880/1750, färglitografi, bladmått ca 80x60,5 cm
Ormade i originalmapp
666641
2019-08-08