Peter Dahl färglitografi
Closed
2019-08-08
666645
| Sold for | 1 700 SEK |
| Estimate | 2 000 SEK |
PETER DAHL (född 1934): "Afton i parken", signerad och numrerad 495, färglitografi, bladmått ca 64x91 cm
Oramad