Einar Hillberg akvareller

Einar Hillberg akvareller
Einar Hillberg akvareller
Einar Hillberg akvareller
Einar Hillberg akvareller

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

800 SEK

EINAR HILLBERG (1885-1959), 4 st, Motiv av Eskilstuna inklusive: ´´Rademachergatan´´, ´´Gamla Rådhuset´´, ´´Kriebsensgatan 13´´ och ´´Motiv från Nybrogatan´´, signerade, akvareller, bladstorlek ca 18x26 cm

Ej examinerade ur ramen

666653

2019-08-07