Skäkteträ daterat 1842

Skäkteträ daterat 1842
Skäkteträ daterat 1842
Skäkteträ daterat 1842
Skäkteträ daterat 1842
Skäkteträ daterat 1842
Skäkteträ daterat 1842
Skäkteträ daterat 1842
Skäkteträ daterat 1842

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

800 SEK

SKÄKTETRÄ, sydsverige, daterad 1842, målat trä, längd längd 65 cm

Åldersrelaterat slitage

666669

2019-08-18