Skäkteträ daterat 1842
Closed
2019-08-18
666669
| Sold for | 300 SEK |
| Estimate | 800 SEK |
SKÄKTETRÄ, sydsverige, daterad 1842, målat trä, längd längd 65 cm
Åldersrelaterat slitage