Joakim Allgulander digital print
Vollendet
2019-08-08
666672
| Höchstes Gebot | 300 SEK |
| Schätzwert | 1 500 SEK |
JOAKIM ALLGULANDER (född 1965): "Mushroom", signerad och numrerad Joakim Allgulander, gicleé tryck, 25/30, färglitografi, bladmått 49x38,5 cm, oramad