Carl Kylberg teckningar
Klubbat för:
1 600 SEK
2 000 SEK
CARL KYLBERG (1878-1952): 7 st teckningar - landskapsstudier, grafit samt delvis akvarell på papper, varav 2 med färgstudie, varierande mått
Proveniens: konstnärens familj fram till 2019
Något gulnade
666684
2019-08-12