Lena Linderholm

Lena Linderholm
Lena Linderholm

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LENA A LINDERHOLM (född 1947): "Solros och citron", numrerad 60/1750, signerad Lena A Linderholm, färglitografi, 81x60,5 cm

Oramat blad

666694

2019-08-13