Lena A Linderholm
2019-08-13
666695
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
LENA A LINDERHOLM (född 1947): "Skördetid", signerad och numrerad, färglitografi, bladmått ca 60x80 cm