Polly Pocket, golvdocka
Vollendet
2019-08-07
666721
| Höchstes Gebot | 550 SEK |
| Schätzwert | 800 SEK |
POLLY POCKET, golvdocka för butiksinredning, 1990-tal, höjd 86 cm
Bruksslitage, något blekt samt flagnad färg