Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
800 SEK
POLLY POCKET, golvdocka för butiksinredning, 1990-tal, höjd 86 cm
Bruksslitage, något blekt samt flagnad färg
666721
2019-08-07
Gör en kostnadsfri värdering här