Oidentifierad konstnär akvarell
Klubbat för:
900 SEK
Utropspris
1 500 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, akvarell, Bacchus, "BACCHUS. VENUS. AMOR. CERES", signerad Th. Hagman och daterad 1887, kopia efter Abraham Bloemaert, bildstorlek 23 x 19 cm
Mindre fläckar, ej examinerad ur ram
666728
2019-08-17