Bert Håge Häverö litografi

Bert Håge Häverö litografi
Bert Håge Häverö litografi

Klubbat för:

1 300 SEK

1 500 SEK

BERT HÅGE HÄVERÖ (1932-2014): Östermalms saluhall, signerad samt numrerad 157/375, ca 37x53 cm

666732

2019-08-08