Stolar Nesto
2019-08-08
666744
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
NESTO, stolar, 4 st, bonad björk, 1900-talets andra hälft, sitthöjd ca 45 cm
Slitage