Stolar Nesto

Stolar Nesto
Stolar Nesto
Stolar Nesto
Stolar Nesto
Stolar Nesto
Stolar Nesto
Stolar Nesto
Stolar Nesto
Stolar Nesto
Stolar Nesto
Stolar Nesto
Stolar Nesto

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

NESTO, stolar, 4 st, bonad björk, 1900-talets andra hälft, sitthöjd ca 45 cm

Slitage

666744

2019-08-08