Byrå Hauptstil

Byrå Hauptstil
Byrå Hauptstil
Byrå Hauptstil
Byrå Hauptstil
Byrå Hauptstil
Byrå Hauptstil
Byrå Hauptstil
Byrå Hauptstil
Byrå Hauptstil
Byrå Hauptstil
Byrå Hauptstil
Byrå Hauptstil

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

4 000 SEK

BYRÅ, Hauptstil, 1900-talets första hälft, fanérat i palisander med intarsia blomsterdekor i olika träslag samt beslag i mässing och skiva i röd marmor, med 3 lådor, på avsmalande ben, höjd ca 81, 111x48 cm

CITES intyg medföljer

Bruksslitage

666748

2019-08-09