Erik Ohlson oljemålning

Erik Ohlson oljemålning
Erik Ohlson oljemålning
Erik Ohlson oljemålning
Erik Ohlson oljemålning
Erik Ohlson oljemålning
Erik Ohlson oljemålning

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ERIK OHLSON (1800-1900-tal): ´Söder mälarstrand´, olja på duk, signerad samt daterad 1918, mått ca 65x51 cm

Krackelering

666750

2019-08-08