Ulrica Hydman Vallein oljemålning
Vollendet
2019-08-08
666751
| Höchstes Gebot | 6 000 SEK |
| Schätzwert | 8 000 SEK |
ULRICA HYDMAN VALLIEN (1938-2018): "Vännen", signerad Ulrica HV olja på pannå, 46x38 cm