Klubbat för:
6 000 SEK
Schätzwert
8 000 SEK
Beschreibung
ULRICA HYDMAN VALLIEN (1938-2018): "Vännen", signerad Ulrica HV olja på pannå, 46x38 cm
Zustandsbeschreibung
666751
2019-08-08
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner