Ulrica Hydman Vallein oljemålning

Klubbat för:

6 000 SEK

Schätzwert

8 000 SEK

Beschreibung

ULRICA HYDMAN VALLIEN (1938-2018): "Vännen", signerad Ulrica HV olja på pannå, 46x38 cm

Zustandsbeschreibung

666751

2019-08-08