Koffertar

Koffertar
Koffertar
Koffertar
Koffertar
Koffertar
Koffertar
Koffertar
Koffertar
Koffertar
Koffertar

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KOFFERTAR, 2 st, varav en skyltmärkt N.P. Bäckström & Son, Fabrik för Reseefekter i Göteborg, den andra med etiketter från Svenska Amerika Linien samt A.P Forsners herrekeperingsaffär [...] Örebro, höjd ca 38, 74x47 resp. 63, 84x56 cm

Kraftigt slitage och skador, den större saknar inredning, nycklar saknas

666762

2019-08-08