Koffertar
Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
KOFFERTAR, 2 st, varav en skyltmärkt N.P. Bäckström & Son, Fabrik för Reseefekter i Göteborg, den andra med etiketter från Svenska Amerika Linien samt A.P Forsners herrekeperingsaffär [...] Örebro, höjd ca 38, 74x47 resp. 63, 84x56 cm
Kraftigt slitage och skador, den större saknar inredning, nycklar saknas
666762
2019-08-08