Oidentifierad Konstnär oljemålning

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-talets första hälft): porträtt av man i hatt, olja på duk, signerad, bär tidigare auktionslapp från Christie´s a tergo, mått ca 41,5x33 cm

Smuts, krackelering, k

666766

2019-08-09