Byrå sengustaviansk
Klubbat för:
5 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BYRÅ, sengustaviansk, fanerad i mahogny, beslag och detaljer i mässing, 3 lådor, omkring 1800-talets mitt, höjd 90,5, 100 x 46,5 cm
Burks- och åldersrelaterat slitage, smärre skador/avslag
666768
2019-08-21