Byrå sengustaviansk
2019-08-21
666768
| Klubbat belopp | 5 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BYRÅ, sengustaviansk, fanerad i mahogny, beslag och detaljer i mässing, 3 lådor, omkring 1800-talets mitt, höjd 90,5, 100 x 46,5 cm
Burks- och åldersrelaterat slitage, smärre skador/avslag