String-hyllor

String-hyllor
String-hyllor
String-hyllor
String-hyllor
String-hyllor
String-hyllor
String-hyllor
String-hyllor
String-hyllor
String-hyllor
String-hyllor
String-hyllor

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

NILS & KAJSA STRINNING, 2 hyllor, "String", 1960-tal, 4 gavlar trådmetall överdragna med svart plast. 6 hyllor fanerade med gabonmahogny, hyllornas mått 78x20 cm, gavlarnas höjd 76 cm

Slitage, ställvis fläckar

666771

2019-08-21