Georg Pauli Tunisien

Georg Pauli Tunisien
Georg Pauli Tunisien
Georg Pauli Tunisien
Georg Pauli Tunisien

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

GEORG PAULI (1855-1935): "Tunisien", signerad GP, akvarell på papper, bildmått 31 x 22 cm.

666785

2019-08-09