Ett par figuriner i form av katter

Klubbat för:

350 SEK

1 500 SEK

FIGURINER, ett par, keramik, 1900-tal, i form av katter, delvis bemålade i blått, svart och gult, höjd ca 26 cm

Krackelyr, smuts

666789

2019-08-19