Bergboms golvarmatur

Bergboms golvarmatur
Bergboms golvarmatur
Bergboms golvarmatur
Bergboms golvarmatur
Bergboms golvarmatur
Bergboms golvarmatur
Bergboms golvarmatur
Bergboms golvarmatur

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BERGBOM, golvlampa, 1900-talets andra hälft, vitlackerad stomme, vit plastskärm, undertill märkt Bergbom G-024, total höjd ca 146 cm

Bruksslitage

666793

2019-08-09