Eero Von Boehm

Eero Von Boehm
Eero Von Boehm
Eero Von Boehm
Eero Von Boehm
Eero Von Boehm
Eero Von Boehm

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

EERO VON BOEHM (1949-2012): ´´Kaislikko´´, akryl på pannå, signerad EvB och daterad á tergo 12.6-08, ca 48x67 cm

666798

2019-08-10