Patrik Reuterswärd oljemålning

Klubbat för:

1 400 SEK

2 000 SEK

PATRIK REUTERSWÄRD (1886-1971): ´´Skördfolk´, signerad P. Reuterswärd, olja på duk, ca 65x80 cm

Utslitage, repor

666803

2019-08-10