Per Wickenberg

Per Wickenberg
Per Wickenberg
Per Wickenberg
Per Wickenberg

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

PER WICKENBERG, tillskriven, Vinterlandskap, olja på duk, ca 17,5x30,5 cm

Ställvis slitage med mindre färgbortall. Retuscher. Smärre tryckskada.

666804

2019-08-10