Bengt Ellis

Bengt Ellis
Bengt Ellis
Bengt Ellis
Bengt Ellis
Bengt Ellis
Bengt Ellis

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BENGT ELLIS (1923-2007): Kvinna med barn, signerad B. Ellis, olja på duk, ca 91x65 cm

vågig duk, färgbortfall

666812

2019-08-10