Gustav Rudberg

Gustav Rudberg
Gustav Rudberg

Klubbat för:

29 000 SEK

Utropspris

15 000 SEK

GUSTAV RUDBERG (1915-2001): Fotbollspelare, olja på duk, rullad, ca 155x388 cm

Duklagningar, rullad/oramad

666816

2019-08-10