Waldemar Lorentzon - Halmstadgruppen

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

WALDEMAR LORENTZON (1899-1984): "Jag skapar allting nytt. Det gamla är förgånget", signerad och daterad Waldemar Lorentzon 1944, akvarell ca 22x18 cm

666836

2019-08-09