Bordsplateau nysilver

Bordsplateau nysilver
Bordsplateau nysilver
Bordsplateau nysilver
Bordsplateau nysilver
Bordsplateau nysilver
Bordsplateau nysilver
Bordsplateau nysilver
Bordsplateau nysilver

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BORDSPLATEAU, 1900-talets början, nysilver, spegelglas, gallerkant, höjd 6, 57x44 cm

Slitage, sliten försilvring

666842

2019-08-09