Klubbat för:
650 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SALTKAR, silver, på tassar, räfflad mynning, stämplad Moskva 1790-tal, oidentifierad mästare, höjd 3, 40 g
Mindre bucklor, spår av förgyllning
666843
2019-08-09
Gör en kostnadsfri värdering här