Saltkar silver Moskva

Saltkar silver Moskva
Saltkar silver Moskva
Saltkar silver Moskva
Saltkar silver Moskva
Saltkar silver Moskva
Saltkar silver Moskva
Saltkar silver Moskva
Saltkar silver Moskva

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SALTKAR, silver, på tassar, räfflad mynning, stämplad Moskva 1790-tal, oidentifierad mästare, höjd 3, 40 g

Mindre bucklor, spår av förgyllning

666843

2019-08-09