Soffa Asko
Vollendet
2019-08-09
666851
| Höchstes Gebot | 750 SEK |
| Schätzwert | 2 000 SEK |
ASKO, Finland, soffa, 1960-tal, klädd i ljusbrunt med lösa plymåer, märkt undertill, sitthöjd ca 40, 165x75 cm
Slitage, märken, repor, fläckar