Soffa Asko

Soffa Asko
Soffa Asko
Soffa Asko
Soffa Asko
Soffa Asko
Soffa Asko
Soffa Asko
Soffa Asko
Soffa Asko
Soffa Asko
Soffa Asko
Soffa Asko
Soffa Asko
Soffa Asko

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ASKO, Finland, soffa, 1960-tal, klädd i ljusbrunt med lösa plymåer, märkt undertill, sitthöjd ca 40, 165x75 cm

Slitage, märken, repor, fläckar

666851

2019-08-09