Soffbord 1950/60-tal

Soffbord 1950/60-tal
Soffbord 1950/60-tal
Soffbord 1950/60-tal
Soffbord 1950/60-tal
Soffbord 1950/60-tal
Soffbord 1950/60-tal
Soffbord 1950/60-tal
Soffbord 1950/60-tal
Soffbord 1950/60-tal
Soffbord 1950/60-tal
Soffbord 1950/60-tal
Soffbord 1950/60-tal

Klubbat för:

8 200 SEK

Schätzwert

6 000 SEK

Beschreibung

JOHANNES ANDERSEN, soffbord, modell 240, 1950/60-tal, teak, delivs fanerat, längd 160 cm, bredd 57 cm, höjd 50 cm

Zustandsbeschreibung

Slitage med mindre fläckar

666858

2019-08-12