Klubbat för:
8 200 SEK
Schätzwert
6 000 SEK
Beschreibung
JOHANNES ANDERSEN, soffbord, modell 240, 1950/60-tal, teak, delivs fanerat, längd 160 cm, bredd 57 cm, höjd 50 cm
Zustandsbeschreibung
Slitage med mindre fläckar
666858
2019-08-12
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner